کارگاه ماساژ تای در شهرک سلامت

کارگاه ماساژ تای

به سفارش : شهرک سلامت استان اصفهان

مجری : گروه حس هفتم

مدرس : استاد هادی فخاری کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی و مدرس حوزه ماساژ و سلامتی

موضوع : آشنایی با ماساژ تای سنتی

در مهر ماه ۱۳۹۷ به درخواست شهرک سلامت استان اصفهان ، کارگاه های نه گانه ی آموزش ماساژ و سلامتی با موضوعات مختلف توسط گروه حس هفتم در محل شهرک سلامت و همزمان با نخستین نمایشگاه گردشگری سلامت ایران برگزار شد .

گروه حس هفتم ضمن شرکت در نمایشگاه مذکور و ایجاد بستر های مناسب جهت جذب گردشگر سلامت در حوزه ی ماساژ و ورزش،کارگاه های مورد درخواست را با بالاترین کیفیت برگذار نمود که تمامی این کارگاه ها مورد استقبال بینظیر هموطنان عزیز در شهر اصفهان قرار گرفت و برخی از کارگاه ها از جمله کارگاه ماساژ تای با دوبرابر ظرفیت تشکیل گردید.

شاید دوست داشته باشید بخوانید

این کارگاه در مدت زمان دو ساعت و همراه با ارائه ی گواهی شرکت در کارگاه ماساژ تای از سوی سازمان فنی حرفه ای برگذار شد.

معرفی مختصر ماساژ تای :

ماساژ تای
کارگاه ماساژ تای

ماساژ تایلندي یکی از هنر های شفا بخش در طب سنتی تایلند است و بسیار فراتر از آن چیزی است که اصطلاح ماساژ در ذهن ما به تصویر می کشد .

ماساژ تایلندی دستکاری فعال بدن با استفاده از کشش، پیچش، جا اندازی و فشار در امتداد خطوط انرژی است . این ماساژحداقل ۱۰۰۰ سال کم و بیش به شکل امروز به کار می رفته است و عضوی از خانواده ماساژ مشرق زمین می باشد. ماساژ چینی توینا،آیورودای هندی و ماساژ ژاپنی شیاتسو از دیگر اعضای این خانواده هستند .

ماساژ تایلندی از ماساژ توینا و ماساژ آیورودا ریشه گرفته است که هر دو بیش از ۴۰۰۰ سال قدمت دارند . نفوذ و تاثیر یوگای هندی بر این نوع خاص از ماساژ کاملا واضح و مشخص است و علت، شیوه خاص و بسیار نظام مند در کاربر روی کانال های تاثیر پذیر می باشد . پدر ماساژ تایلدی Jivaka kumar bhaccha می باشد که به Shiuagokomparaj معروف است.

در خبرنامه ما عضو شوید
بهترین‌‌ها را برای شما می‌فرستیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظر خودتون را با ما به اشتراک می‌گذارید، سپاسگذاریم.