سمینار کمک های اولیه

سمینار کمک های اولیه در مجموعه ی بزرگ اصفهان سیتی سنتر

برگزارکننده : گروه آموزشگاه های دپارتمان سلامت سازمان آموزش فنی حرفه ای استان اصفهان

اسپانسر انحصاری : گروه حس هفتم

کمک های اولیه
امروز فراگیری کمک‌های اولیه به واسطه رابطه نزدیکی که با جان انسان‌ها دارد، یک امر مهم و ضروری و به‌عنوان یک مهارت زندگی برای اعضای جامعه به حساب می‌آید.
مهارتی که احساس مسئولیت را دوچندان و ارزش انسانی را در جامعه نمایان‌تر می‌سازد. اما چگونگی نهادینه‌کردن این مهارت خاص و حیاتی، به‌عنوان یک فرهنگ عمومی در میان جامعه و همچنین ایمن کردن جامعه در مقابل حوادث، از طریق آموزش همگانی کمک‌های اولیه، سؤالاتی هستند که همواره ذهن اشخاص، تصمیم‌گیرندگان و دولت‌ها را به خود مشغول کرده است.
در این راستا گروه حس هفتم به عنوان حامی مالی این سمینار نقش خود را در آموزش کمک های اولیه به جامعه کاربران ماساژ استان اصفهان ایفا نمود.
این سمینار در آبان ماه ۱۳۹۷ در مجموعه اصفهان سیتی سنتر برگزار گردید .
شاید دوست داشته باشید بخوانید

 

کمک های اولیه
کمک های اولیه

دنیای ما تحت تاثیر حوادث طبیعی و غیر طبیعی است.همیشگی و استمرار حوادث و نگاهی به آمار تلفات و خسارات و پرداختن به این قبیل موضوعات به اندازه ای اهمیت دارد که در چرخه مدیریت بحران صاحبنظران مهم ترین و اولین اقدام برای کاهش خسارات را،افزایش آگاهی جامعه از میزان خطر و آموزش مقابله و پیشگیری از آن میدانند.

علاوه بر حوادث طبیعی و اهمیت آن در ایران،حوادث غیر طبیعی مثل حوادث جاده ای که دومین عامل مرگ و میر شناخته شده است،و بعضاحوادث محل کار(معادن و کارگاه ها)،وجود دارد که سالانه هزاران نفر را دچار آسیب و به کام مرگ می کشاند.
بعلاوه محیط کاری درمانگران در حوزه ی طب مکمل و درمان دستی محیطی با ریسک بالای رخداد حوادث است و به همین دلیل آماده بودن درمانگران جهت ارائه ی کمک های اولیه به اشخاص از ارکان اساسی برای کاربران ماساژ ،کاردرمان ها ،فیزیوتراپیست ها و … می باشد .

امیدواریم در آینده ی نزدیک همایش های مشابه با تعدد بالاتر و کیفیت دوچندان برای آشنایی هرچه بیشتر افراد جامعه با کمک های اولیه برگزار گردد.

کمک های اولیه

اطلاعات بیشتر در مورد کمک های اولیه

در خبرنامه ما عضو شوید
بهترین‌‌ها را برای شما می‌فرستیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظر خودتون را با ما به اشتراک می‌گذارید، سپاسگذاریم.